Wyróżnienie w konkursie Polska Firma – Międzynarodowy Czempion to znaczący sukces, który potwierdza skuteczność naszego działania. Będąc firmą o globalnym zasięgu, stawiamy nie tylko na rozwój, ale także promowanie polskiej marki za granicą.

Konkurs Polska Firma – Międzynarodowy Czempion promuje aktywność polskich firm na światowych rynkach. Dzięki inwestycjom zagranicznym oraz działalności eksportowej polskie przedsiębiorstwa przekształcają się w globalne podmioty, skutecznie konkurują na zagranicznych rynkach i budują markę Polski na arenie międzynarodowej. Konkurs Polska Firma – Międzynarodowy Czempion organizowany przez PwC i Puls Biznesu skierowany jest do firm prywatnych oraz przedsiębiorstw z udziałem Skarbu Państwa. Partnerem strategicznym konkursu jest PKO Bank Polski, natomiast patronat honorowy objęło Ministerstwo Rozwoju. W rywalizacji wzięły udział firmy, które w ciągu 3 ostatnich lat inwestowały za granicą i odniosły sukcesy, prowadząc działalność eksportową. Uroczysta gala podsumowująca konkurs odbyła się w 5 grudnia w Warszawie.

To już 6 edycja konkursu, którego celem jest wyłonienie i jednocześnie promocja polskich firm na rynkach światowych. Nagradzane i wyróżniane są firmy, które dzięki inwestycjom zagranicznym oraz działalności eksportowej przekształcają się w globalne podmioty i budują polską markę na arenie międzynarodowej.

Szynaka-Meble Sp. z o.o. otrzymała wyróżnienie w kategorii „Eksporter: Polska Firma Prywatna – duże przedsiębiorstwa”. Ten sukces ma dla nas szczególne znaczenie, tym bardziej, że znaleźliśmy się w gronie znanych i cenionych firm.

– To zaszczyt otrzymać wyróżnienie wśród tak znakomitych firm i móc stanąć z nimi na jednej scenie. To nagroda dla całego naszego zespołu, ale dziękuję także naszym klientom w Polsce i na całym świecie. Gdyby nie ich zaufanie do nas, nie mielibyśmy szansy na takie wyróżnienie. Kończąc wyjątkowy, bo jubileuszowy dla nas rok z wielkim optymizmem patrzymy w przyszłość. Otrzymane nagrody i wyróżnienia motywują nas do dalszego działania. Dołożymy wszelkich starań, aby nadchodzący 2018 rok obfitował w jeszcze większe te małe i duże sukcesy- powiedział Andrzej Pazurkiewicz, pełnomocnik Zarządy Szynaka Meble Sp. z. o. o, który w imieniu firmy odebrał nagrodę.