Z radością informujemy, że w dniu 10 maja 2023 roku firma Szynaka Meble wspólnie z Pałacem Mortęgi Hotel & SPA wzięła udział w Kortowskich Targach Pracy, Staży, Praktyk i Wolontariatu organizowanych przez Uniwersytet Warmińsko Mazurski w Olsztynie. Wydarzenie to stanowiło doskonałą platformę dla naszej firmy, aby nawiązać kontakty z absolwentami i młodymi profesjonalistami poszukującymi możliwości rozwoju zawodowego.

Nasze stoisko na targach pracy przyciągało uwagę wielu odwiedzających dzięki atrakcyjnej prezentacji i profesjonalnemu podejściu. Zespół reprezentujący naszą firmę był entuzjastyczny i gotowy odpowiedzieć na pytania odwiedzających oraz przedstawić różnorodne oferty pracy, pakiet atrakcyjnych benefitów z ZFŚS oraz korzyści związanych z zatrudnieniem w naszej organizacji.

Jesteśmy zachwyceni entuzjazmem i zainteresowaniem, jakie wykazali studenci wobec naszych firm oraz możliwości, jakie oferujemy. Podczas targów nawiązaliśmy wiele wartościowych kontaktów z potencjalnymi kandydatami, którzy posiadają umiejętności i pasje, które są zgodne z naszymi potrzebami biznesowymi.

Targi pracy dały nam możliwość przedstawienia Grupy Meblowej Szynaka jako atrakcyjnego pracodawcy oferującego szeroki rozwój zawodowy, innowacyjne projekty oraz zróżnicowane środowisko pracy. Chcielibyśmy podziękować wszystkim studentom, którzy odwiedzili nasze stoisko i podzielili się swoimi aspiracjami i umiejętnościami. Doceniamy Wasze zaangażowanie oraz zainteresowanie naszą działalnością.

Dziś kontynuujemy szeroko rozumianą komunikację z potencjalnymi kandydatami, którzy wykazali zainteresowanie naszą firmą. Pragniemy dostarczyć im dalsze informacje na temat dostępnych stanowisk pracy, programów stażowych i rozwoju kariery w naszej organizacji. Naszym celem jest budowanie trwałych relacji z utalentowanymi profesjonalistami i zapewnienie im satysfakcjonującej ścieżki zawodowej.

Targi pracy stanowią ważne wydarzenie dla naszej firmy, ponieważ umożliwiają nam poznanie przyszłych liderów branży oraz poszerzenie naszego zespołu o osoby zdolne i zaangażowane. Cieszymy się z możliwości, jakie niosą pozyskane nowe kontakty i jesteśmy przekonani, że przyczynią się one do dalszego sukcesu Grupy Meblowej Szynaka.

Dziękujemy Uniwersytetowi Warmińsko Mazurskiemu za organizację tego inspirującego wydarzenia.

Dziś Grupa Meblowa Szynaka, którą tworzy 8 nowoczesnych zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w Lubawie, Iławie, Nowym Mieście Lubawskim, Lidzbarku Welskim i Wolsztynie, a także Centrum Logistyczne i Pałac Mortęgi Hotel & SPA jest największym pracodawcą w regionie. Zatrudniamy ponad 3 000 osób i liczba ta cały czas rośnie.