16 stycznia 2020 roku odbyła się Polska Wystawa Gospodarcza organizowana z inicjatywy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, jako wyraz uznania dla dorobku najlepszych polskich przedsiębiorstw oraz ich wkładu w rozwój polskiej gospodarki. Wydarzenie pt. "Od COP do gospodarki 4.0" odbyło się w nowo otwartej hali Agencji Rozwoju Przemysłu w Stalowej Woli. Polska Wystawa Gospodarcza skupia przedsiębiorców z całego kraju, wybranych przez Prezydencką Kapitułę Gospodarczą, wyróżniających się innowacyjnością, nowoczesnymi rozwiązanymi, ale przede wszystkim nawiązujące do tradycji polskich producentów. W elitarnym gronie, blisko 70 wystawców, znalazła się również firma Szynaka Meble, skutecznie łącząca innowacyjną, światową myśl technologiczną z tradycjami sięgającymi 1957 roku.

Polska Wystawa Gospodarcza nawiązuje do tradycji Powszechnych Wystaw Krajowych, które odbywały się we Lwowie, Krakowie, a ostatnia w 1929 roku w Poznaniu. W czasie obchodów 100-lecia niepodległości prezydent RP przywrócił ideę wystaw prezentujących potencjał polskiej gospodarki. Polską Wystawę Gospodarczą uroczyście otworzył prezydent RP Andrzej Duda, który objął ją patronatem.

Jesteśmy dumni, że znaleźliśmy się w gronie najlepszych firm w Polsce i mogliśmy zaprezentować swoje osiągnięcia podczas tak prestiżowego wydarzenia. Szynaka Meble jako polska firma rodzinna, z ponad 60 letnią tradycją chętnie uczestniczy w spotkaniach promujących Polskę jako kraj innowacyjny, z rosnącym potencjałem gospodarczym, a jednocześnie wierny tradycji i szanujący swoją historię. Wykorzystując pozycję naszej firmy i światową sieć dystrybucji, którą dysponujemy, każdego dnia realnie przyczyniamy się do promocji i rozwoju polskiej przedsiębiorczości w kraju i na świecie. Promowanie idei patriotyzmu gospodarczego wśród polaków oraz wzbudzanie szacunku dla historii i dorobku pracy polskich firm rodzinnych traktujemy jako misję i wyraz szeroko pojętej społecznej odpowiedzialności naszej firmy.

Dziękujemy Państwu za tak liczne odwiedzenie naszego stoiska, serdeczne rozmowy i ciepłe słowa uznania. Mamy nadzieję, że szeroka oferta produktowa Grupy Meblowej Szynaka spotka się z Państwa zainteresowaniem. Zapraszamy do naszych salonów meblowych i w myśl patriotyzmu gospodarczego zachęcamy do zakupu polskich mebli od polskiego producenta.