W ogólnopolskim rankingu producentów mebli skrzyniowych organizowanym przez magazyn Meble Plus firma Szynaka Meble po raz kolejny awansowała, utrzymując swoją wysoką pozycję i znalazła się na podium zajmując 2. miejsce w tym prestiżowym zestawieniu.

Wyboru laureatów dokonali przedstawiciele ponad 170 salonów meblowych. Podstawą do sporządzenia „Rankingu Producentów Mebli Skrzyniowych i Tapicerowanych” były informacje uzyskane w salonach meblowych zlokalizowanych w różnych regionach Polski. Swoją wiedzą i spostrzeżeniami podzielili się przedstawiciele ponad 170 salonów meblowych z kraju. Znalazły się wśród nich zarówno niewielkie salony meblowe, jak też placówki funkcjonujące w największych polskich miastach. Oprócz lokalizacji różniła je też powierzchnia ekspozycyjna i strategia sprzedaży. Tak duże zróżnicowanie pozwoliło uzyskać miarodajne dane na temat marek, które cieszą się największym uznaniem wśród klientów.

- Ten sukces jest dla nas szczególnie ważny, ponieważ jest wyrazem szacunku do naszej marki, którym co roku obdarzają nas kontrahenci. Awans z trzeciego miejsca na drugie i obecność na podium w tak prestiżowym konkursie to dla nas ogromne wyróżnienie i doskonała motywacja do dalszej pracy i osiągania jeszcze lepszych wyników. Tak wysoka pozycja w rankingu to efekt wypracowanych przez lata partnerskich relacji biznesowych i wzorowej organizacji struktur handlowych i współpracy całej Grupy Meblowej Szynaka. Dziękujemy naszym partnerom handlowym za zaufanie, którym nas obdarzają i każdy oddany głos – mówi dyrektor ds. marketingu, Michał Szynaka.

Coroczny ranking organizowany przez magazyn Meble Plus jest jednym z najważniejszych dla rodzimej branży meblowej, gdyż pokazuje jakie marki cieszą się największą popularnością wśród polskich klientów. W tym roku w zestawieniu znalazło się łącznie 39 polskich producentów mebli skrzyniowych.