Za nami cztery  dni spędzone na Międzynarodowych Targach Meble Polska, które odbyły się w Poznaniu, w dniach 16-19.05.2022 roku. To wyjątkowy czas biznesowych spotkań, dzielenia się doświadczeniami i wiedzą. Targi to dziesiątki godzin przeprowadzonych rozmów biznesowych, podtrzymujących relacje z obecnymi Klientami i pozwalające zdobyć nowe kontakty handlowe z Partnerami z całego świata. Udział w targach był dla nas wyjątkową okazją do zaprezentowania na stoisku targowym wiodących kolekcji mebli oraz pokazaniu na ogromnym telebimie potencjału produkcyjnego wszystkich zakładów Grupy Meblowej Szynaka. Tegoroczna edycja Targów Meble Polska utwierdziła nas w przekonaniu, że mamy wokół siebie mnóstwo przyjaciół, którzy wspierając nasze pomysły i kreatywność chcą wspólnie z nami  kreować światowy design polskiej branży meblowej. Jest to dla nas bardzo ważne, szczególnie w czasie  kiedy polska  branża meblowa odważnie stawia czoła dynamicznie zachodzącym zmianom na globalnym rynku meblowym.

 

W imieniu Zarządu firmy Szynaka-Meble Sp. z o.o. serdecznie dziękuję za odwiedzenie naszego stoiska podczas targów Meble Polska 2022 w Poznaniu. Spotkania  i rozmowy z Państwem były dla nas kolejnym, cennym doświadczeniem, które z pewnością będzie inspiracją do kontynuowania globalnej wizji rozwoju naszej firmy. W myśl firmowej dewizy „zawsze blisko ludzi” od 65 lat ważne są dla nas spotkania z drugim człowiekiem, dlatego jest nam szczególnie miło, że po dwuletniej przerwie mogliśmy po raz kolejny spotkać się z Państwem aby porozmawiać i zacieśnić wzajemne relacje biznesowe. Dziś będąc liderem w skali globalnej mamy ogromną wiedzę i doświadczenie aby produkować różnorodne meble dedykowane nowej teraźniejszości i przyszłości. Jesteśmy dumni, że podczas wspólnych rozmów mogliśmy zaprezentować Państwu siłę i różnorodność produkcyjną Grupy Meblowej Szynaka, którą wyróżnia nie tylko nowoczesny design, ale przede wszystkim najwyższa jakość wykonania, będąca efektem wykorzystania innowacyjnego i nowoczesnego parku maszynowego na każdym etapie procesu produkcyjnego.

Tysiące gości z kraju i z zagranicy, którzy tłumnie odwiedzili nasze stoisko, to dla nas dowód na to, że Szynaka Meble, dzięki ugruntowanej pozycji i intensywnej pracy jest rozpoznawalną i cenioną na całym świecie marką, która jest dziś wizytówką polskiego meblarstwa na arenie międzynarodowej.

Tym, z Państwa którzy byli z nami dziękujemy za tak liczne przybycie, merytoryczne rozmowy i wspólnie spędzony czas. Już dziś zapraszamy zarówno tych, z Państwa z którymi widzieliśmy się w Poznaniu jak i tych, z którymi nie udało się nam spotkać, na organizowane w dniach 19-30 września 2022 roku, w ramach obchodzonego w tym roku Jubileuszu 65 – lecia Szynaka Meble, Targi Meblowe w Iławie. Na własnym centrum wystawienniczym o powierzchni ponad 1500 m2 zaprezentujemy szeroki wachlarz mebli produkowanych we wszystkich zakładach Grupy Meblowej Szynaka. Dziś będąc liderem w produkcji mebli odważnie podejmujemy wyzwania, zwiększające tempo naszego globalnego rozwoju, sięgając po najnowocześniejsze osiągnięcia w zakresie światowego designu i technologii produkcji. Czujemy się w pełni odpowiedzialni za każdy mebel wyjeżdżający z naszych fabryk, bowiem sztuka meblarska ma dla nas nie tylko wymiar biznesowy ale przede wszystkim wywodzi się z pasji, indywidualnych wartości i  65 letniego doświadczenia. Licząc na kolejne spotkanie z Państwem, tym razem w Iławie – Jan Szynaka – Prezes Szynaka Meble Sp. z o.o.