Z dumą informujemy, że kolekcja mebli Avignon otrzymała Złoty Medal MTP 2019. Nagroda została przyznana przez Sąd Konkursowy Złotego Medalu MTP na Międzynarodowych Targach Meble Polska 2019.

ZŁOTY MEDAL MTP to jedna z najbardziej prestiżowych i cenionych nagród na polskim rynku, o najdłuższej, bo ponad trzydziestoletniej tradycji. Jest potwierdzeniem doskonałości nagrodzonego produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.

Do konkursu rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Sąd Konkursowy, czyli zespół ekspertów, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego poszukuje produktów nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie.

- Jest nam niezmiernie miło, że tak prestiżową nagrodę otrzymała jedna z naszych najnowszych kolekcji mebli. Stanowi to dla nas uznanie, a jednocześnie zachętę do dalszych działań i stałego rozwijania oraz doskonalenia oferty produktowej. Złoty Medal jest również doskonałą rekomendacją ekspercką naszego produktu, który poddany wnikliwej ocenie oraz analizie wyjątkowych specjalistów z branży spełnia najwyższe standardy i wymagania rynku – powiedział po odebraniu nagrody Michał Szynaka – Dyrektor Marketingu Szynaka-Meble Sp. z o.o.